Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Włodzimierzów - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 500 zł2 800 m² 0,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia lub sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 2800 mkw. Teren jest położony w miejscowości Włodzimierzów między Piotrkowem Trybunalskim a Sulejowem. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

2 150 zł42 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na parterze nowego bloku przy ulicy Kasztanowej. Opłaty: 2150 zł z miejscem parkingowym plus czynsz ok 650 zł. Oglądanie mieszkania od końca Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zgierz

Proboszczewice,Zgierz(Włodzimierzów + 22 km)

11,29 zł/m²700 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| bez prowizji- do wynajęcia hale magazynowo- produkcyjne o łącznej pow. ok. 1500 m 2. Ogrzewanie centralne- piec w kotłowni. Powierzchnia budynku podzielona na kilka części: magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

31,43 zł/m²70 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

L okal użytkowy 70 m2 pierwsze piętro.Stan dobry. Lokal składa się z :2 sale główne(19+24 m2) pomieszczenie socjalne(5,5 m2) + duża poczekalnia + 2 toalety. Piotrków Trybunalski.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Bończy-Załęskiego

Opoczno(Włodzimierzów + 22 km)

24,49 zł/m²490 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal do wynajęcia przy ulicy Bończy-Załęskiego w Opoczno. Każdy wie, jak ważna jest lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Stemplew

Stemplew(Włodzimierzów + 20 km)

40 000 zł1 250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala z kontrolą i regulacją parametrów chłodni i mroźni - obiekt chłodniczy , mroźnia, magazyn o powierzchni 1250 m2 (w tym powierzchnia socjalno-biurowa).

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²24 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

T wój biznes zależy od miejsca go prowadzenia ? Wynajmij lokal w ścisłym centrum! Oferowany lokal o powierzchni 24 m2 znajduje się na parterze w kamienicy przy ulicy Jerozolimskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą | Pierwszy najem | Osiedle zamknięte | Piotrków Trybunalski, ul. Wierzejska Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl,.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal na parterze. Powierzchnia lokalu 75m2. W lokalu cztery gabinety, kuchnia, toaleta. Wysoki standard wykończenia. Wentylacja, klimatyzacja. Światłowód 300mb/s. Ogrzewanie w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł160 m² 43,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom W otoczeniu zabudowy jednorodzonnej Z trzema sypialniami, garażem klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym I dwoma balkonami Dom w zabudowie szeregowej skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, Rynek

Gorzkowice(Włodzimierzów + 24 km)

32,05 zł/m²156 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokale handlowo-usługowe w dobrym stanie technicznym, przystępnej cenie w samym centrum Gorzkowic. Do wynajęcia lokal z witryną o powierzchni 156 m2, z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kolejowa

Włodzimierzów,łódzkie

2 000 zł85 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Do wynajęcia połowa domu jednorodzinnego - parter o powierzchni około 85 m2 (powierzchnia całego domu około 170 m2), położonego na działce o pow. 860m2. Trzy samodzielne pokoje, kuchnia,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij